Zajímá vás IT ale nechcete programovat? Rádi komunikujete s lidmi a nebaví vás rutinní práce? Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do týmu Konzultační služby. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy středních nebo vysokých škol se zaměřením na ekonomiku a řízení, nebo IT.

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr – 40tihodinový týdenní úvazek.
  • Rostoucí mzdu na základě výsledků včetně podílu z fakturace zákazníkům.
  • Pracoviště v centru Hradce Králové.
  • Kompletní zaškolení – získání praktických dovedností od zkušených kolegů.
  • Možnost vzdělávání formou odborných kurzů.
  • Přátelské, stabilní prostředí a smysluplnou činnost pro reálné zákazníky.
  • Pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova a týden dovolené navíc.
  • Notebook, služební telefon, stravenková karta, dobrá káva a další nápoje na pracovišti jsou samozřejmostí.
  • Kurz angličtiny.
  • Výhodný mobilní tarif i pro vaše blízké.

Co budete dělat?

  • Implementovat, tedy nasazovat a nastavovat náš podnikový software u nových zákazníků.
  • Poskytovat podporu uživatelům, tedy reagovat na požadavky, dotazy a náměty od zákazníků.
  • Komunikovat s uživateli ohledně jejich problémů a námětů po telefonu (hotline) i vzdáleným připojením.
  • Testovat přidělené moduly podnikového informačního systému.

Co od vás očekáváme?

  • Vzdělání nebo praxi v oblasti ekonomiky, řízení firem nebo v informatice, zájem o svět podnikových procesů a IT.
  • Že pro vás pojmy jako faktura, příjemka a výdejka, výrobní zakázka nebo workflow nejsou španělskou vesnicí.
  • Dobrou uživatelskou znalost práce s počítačem (Office, internet), ideálně více. Další znalosti v oblasti IT výhodou (práce s daty, pokročilý Excel, reporting, ne programování).
  • Flexibilitu, analytické myšlení, komunikační schopnosti, ochotu se učit něco nového.
  • Aktivní přístup, schopnost práce v týmu, spolehlivost.
  • Řidičský průkaz – přece jen je třeba občas za zákazníky vyjet.

Co bychom uvítali?

  • Praktické zkušenosti z oblasti podnikového IT.
  • Zájem o podnikové procesy a jejich digitalizaci.
  • Znalost některého programu pro fakturaci nebo skladovou evidenci výhodou.

Napište nám na kontaktní formulář na tomto webu nebo mailem na ortex@ortex.cz.

ORTEX spol. s r.o.