? Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání a získávání nových partnerů;
  • Osobní podpora stávajících partnerů;
  • Účinná propagace produktu na trhu;
  • Analýza nabídek konkurence;
  • Ověřování údajů a vyhotovování písemných zpráv.

Hledáme vás v případě, že:

✅ máte dobré komunikační schopnosti;

✅ mluvíte anglicky na pokročilé úrovni (znalost ruštiny je výhodou);

✅ chcete se rozvíjet v oblasti prodeje a neustále se učit novým věcem;

✅ vždy se snažíte dosáhnout výsledků a nebojíte, že uslyšíte „ne“

✅ své myšlenky vyjadřujete jasně a logicky;

✅ umíte samostatně analyzovat a rozhodovat;

✅ jste odolní vůči stresu a dokážete efektivně zvládat více úkolů;

✅ umíte si stanovit priority a dodržovat termíny;

✅ máte úspěšné zkušenosti s prodejem (jako konkurenční výhodu).

? Co nabízíme:

  • Hrazené úvodní školení;
  • Vynikající mzda a bonusy;
  • Možnosti kariérního růstu;
  • Naplánovaná pracovní doba;
  • Moderní kancelář v kancelářské budově myhive Pankrác House;
  • Odměny v oblasti sportu;
  • Firemní akce;
  • Čerstvé ovoce, nápoje a další občerstvení.

SmartResearch s.r.o.