Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se připojí k našemu DataSentics týmu a převezme klíčovou roli v oblasti presales a vedení AI projektů v odvětví Manufacturing. 

 

Kdo jsme

Jsme DataSentics, největší AI/machine learning studio v Čechách. V roce 2021 jsme se stali součástí nadnárodní technologické rodiny Atos. Dnes spolu s dalšími kolegy působíme pod značkou Eviden, kde spojujeme start-upové kořeny s globální vizí a dosahem.

Stavíme AI řešení pro velké mezinárodní firmy i start-upy: automatizujeme kontrolu kvality na výrobních linkách např. pomocí 3D kamer, naše AI pomáhá bankéřům s přípravou personalizovaných poznámek pro klientské meetingy, automatizujeme detekci nádorů a jiných onemocnění z mikroskopických snímků a mnoho dalšího.

Nejen v Čechách a na Slovensku je nás už přes 200, najdeš mezi námi zkušené data scientists, data engineers, matematiky a marketéry, odborníky na digital pathology a spoustu dalších skvělých kolegů, se kterými se potkáváme jak v našich kancelářích v Praze a Brně, tak při práci remote.

 

Více o nabízené pozici

AI a strojové učení se stávají stále významnějšími parťáky nejen ve vývoji, predikci a optimalizaci výrobních procesů, čímž překračují tradiční hranice lidských schopností.

U nás v DataSentics budeš mít příležitost spolupracovat s množstvím odborníků z mezinárodního prostředí a společně s námi hledat cesty, jak pomocí strojového učení zefektivnit jak vývoj, tak výrobu. K tomu se ti budou hodit bohaté zkušenosti z vedení projektů v průmyslu a z presales.

Náš “Manufacturing tribe” se významným způsobem podílí na zavádění moderních technologií a strojového učení k optimalizaci procesů a přinášení inovací napříč celým spektrem oblastí – od Výroby, přes Řízení dodavatelského řetězce a logistiky, až po Výzkum a vývoj, IT, Prodej, Aftersales & Marketing. Naše modely a řešení přispívají k udržitelnosti a efektivnímu provozu, zároveň otevírají dveře novým obchodním modelům.

 

Jak nám s tím vším můžeš pomoct a proč bys měl(a) chtít pracovat právě u nás?

 

Hledáme tebe, pokud

 • máš min. 3 roky zkušeností na pozici vedení projektů (PO/PM) v průmyslu, s důrazem na výrobu a vývoj
 • orientuješ se v procesech a fungování výrobních společností
 • máš zkušenosti z presales: umíš prodat své businessové myšlenky klientovi i internímu týmu
 • dokážeš si zavlastnit svěřenou oblast/projekty a aktivně vyhledáváš businessové příležitosti
 • domluvíš se reprezentativně v angličtině, slovem i písmem
 • zajímáš se o zpracování dat a AI, není to nezbytné, ale je to výhoda (vše potřebné tě naučíme)

 

Tvá pozice bude zahrnovat:

 • Roli Project Ownera na významných projektech DataSentics v Manufacturing tribu.
 • Presales činnost našeho Factory360 řešení, Quality Inspector produktu a dalších relevantních propozic ve výrobním sektoru.
 • Možnost aktivně rozvíjet nově vznikající portfolio AI Use casů a best-practise pro Manufacturing.
 • Spolupráci s dalšími kolegy na zajímavých datových a AI projektech ve výrobním sektoru

 

Čím se lišíme?

 • máme flexibilní pracovní dobu - aneb zorganizuj si čas a práci tak, jak ti vyhovuje a jak dovolí hladký chod celého týmu
 • poskytujeme práci na home-office / remote job (první 3 měsíce tě ale budeme potřebovat min. 2 dny v týdnu v pražské kanceláři, to kvůli tvé hladké aklimatizaci a efektivnímu onboardingu ;)
 • nabízíme možnost využít kanceláře v centru Prahy (metro Muzeum) nebo v Brně (Impact Hub)
 • dostaneš příležitost se posouvat a rozvíjet se nejen skrze interní Academy
 • pořádáme rádi a pravidelně společné firemní akce v reálném i virtuálním světě, mrkni třeba na náš LinkedIn či Instagram

 

Zaujala tě nabízená pozice a my k tomu? Ozvi se nám a příště se potkáme třeba u kafe. Za celý tým se na tebe těší tvůj budoucí kolega z Manufacturing tribu Martin a HR Lead Hanka.


DataSentics, a.s.