Data ti nejsou cizí a dovedeš si poradit se složitějšími datovými problémy?

Právě hledáme nového parťáka/parťačku na pozici BI Data Analyst. Pozice je vhodná pro někoho, kdo již má zkušenosti s datovou analytikou a manipulací s komplexními daty s touhou rozvíjet se v potřebných technických kompetencích. Důležitý je zápal pro věc a ochota učit se.

Náplň práce a tech-stack

Primárně bys pracoval/a na integraci datových zdrojů, správě datamartů a datové use-cases pro různá oddělení (spravujeme data za print i online inzerci, webovou analytiku, CRM, marketing, distribuce tisku, e-commerce, inzerce a obchod, …). Znamená to i komunikaci s business ownerama. Stěžejní práce probíhá v Keboole, kde budeš vytvářet nové datové pipeline nebo upravovat ty stávající. Postupně se potkáš i s dalšími technologiemi jako je Google Cloud Platformě v BigQuery, kde zpracováváme big data, nebo Tableau, ve kterém reportujeme business uživatelům. Dodržujeme best practices.

Rádi ti dáme prostor, aby sis vyzkoušel/a i další technologie, se kterými náš tým pracuje, nebo vyzkoušel/a i jiné pozice v rámci mediálního domu, třeba datovou žurnalistiku, nebo i věci mimo oddělení BI. Budeme ti podporou v růstu, rozhodně netoužíme nikoho zahltit a potápět.

Požadujeme

  • výborné analytické myšlení
  • zájem o práci s různorodými daty
  • zkušenost s používáním SQL a manipulací dat na denní bázi (nebo některého programovacího jazyka - Python, R)
  • zkušenost s Keboolou nebo jiným ETL nástrojem
  • zkušenost s Tableau nebo jiným vizualizačním nástrojem
  • alespoň rok zkušeností na podobné pozici
  • schopnost práce s velkými datovými sadami a komplexními datovými modely

Výhodou, nikoliv podmínkou

  • znalost Python nebo R
  • vzdělání s přesahem do dat, jejich zpracování a analýz
  • zkušenosti s koordinací projektů
  • zkušenosti z mediálního oboru
  • zkušenost s návrhem a implementací datové architektury včetně její následné dokumentace

Na co se můžeš těšit?

  • naučíš se potřebné technologie a začneš je bez obav aplikovat
  • pestrost práce – technologicky i tématicky
  • dostupná podpora a kooperace v mladém týmu
  • standardní benefity - 5 týdnů dovolené, po zkušební době e-stravenky, body v benefitním systému (Edenred Benefity Café), které můžete použít například na úhradu Multisportky; vakcína proti chřipce, konzultace s online psychoterapeutem (Hedepy), slevy na nákup firemních produktů (předplatné, knihy atd.)
  • máme předplacený Datacamp, Udemy kurzy, prostor na Keboola a Tableau školení s možností získat certifikace. Pravidelné konference na dané oblasti. Možnost účastnit se akcí CNC (E15 E-commerce, F.O.O.D Piknik atd.)
  • práce v moderní budově na Hagiboru (u metra Želivského) s veškerým komfortem, samozřejmostí je možnost homeoffice

CZECH NEWS CENTER a.s.