PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co vás čeká

Do IT oddělení Globus, hledáme kolegu na roli Product Specialist, který bude zodpovědný za správu webových stránek, včetně budoucích stránek webshopu. Budete mít na starost dodávku řešení od jejího návrhu, konzultací, po realizaci a nasazení.

Spolupráce s interními a externími partnery a zodpovědnost za realizaci. Budete plánovat a spravovat další rozvoj těchto produktů.

Profil vhodného uchazeče

- týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi
- zkušenost s projektovým řízením, koordinací týmů
- znalost a orientace ve vývoji a správě webových stránek
- zkušenost s integrací internetového obchodu do webových stránek
- vysoká míra samostatnosti
- Aj na odborné úrovni, Nj výhodou
- ideálně máte zkušenost jako Product Specialist

Nabízíme

- smlouva na dobu neurčitou
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- celoroční 10% zaměstnanecká sleva
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- možnost home office

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Koordinace