Co vás čeká

Pro brněnskou pobočku hledáme vývojáře pro návrh a implementaci softwarových komponent simulačních systémů pro obranný průmysl. Na této pozici se budete setkávat s vývojem podobnému hernímu odvětví.

Na této pozici budete:

  • pracovat na vývoji komponent pro různé typy simulátorů, většinou vojenské techniky.
  • možnost vyvíjet buď frontend nebo backend
  • navrhovat a implementovat řešení ve všech fázích vývoje
  • podle preferencí a zkušeností se můžete podílet na vývoji simulačních nebo vizualizačních komponent.

Kvalifikační požadavky:

  • velmi dobrá znalost C# a .NET
  • SŠ/VŠ vzdělání – obor informatika nebo elektrotechnika
  • schopnost pracovat samostatně
  • výhodou zkušenost s navrhováním GUI
  • výhodou je zájem o grafiku a vizualizaci
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • chuť učit se

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zázemí stabilně rostoucí společnosti - kontinuálně se rozrůstáme, v současné době máme přes 40 zaměstnanců. Můžete u nás očekávat:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zajímavé projekty v oblasti simulačních technologií
  • práci v menším týmu 10 lidí
  • různorodou práci, nejedná se o stereotyp, který vás nechá ustrnout na jednom místě
  • pozice je vhodná pro juniory i seniory
  • možnost zkoušet nové přístupy a technologie
  • samostatný přístup k řešení problémů
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenkový paušál
  • sickdays 5 dní
  • firemní outdoorové akce
  • příjemný kolektiv a pracovní klima
  • firemní vzdělávání
  • otevřené dveře při komunikaci s vedením
  • pracujeme v klimatizovaných samostatných kancelářích, ne v openspacu
  • možnost práce z domova

VR Group, a.s.