Konzultant Microsoft Power Platform – low code/no code developer - Práce v IT .cz

Konzultant Microsoft Power Platform – low code/no code developer

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni pro rozšíření našeho týmu v oblasti tvorby moderních business aplikací (Microsoft Dynamics 365, Power Platform).

Staňte se součástí týmu specialistů, který pomáhá zákazníkům s digitalizací jejich procesů. Získejte know-how, pracujte s nejmodernějšími technologiemi, zažijte dobré dlouhodobé vztahy ve firmě i s klienty, najděte u nás smysluplnou práci.

 Co budete dělat?

  • Jde o oblast implementace a podpory podnikových řešení Microsoft (cloudové platformy Dynamics 365/Power Platform/Microsoft 365). Školy na tuto konkrétní profesi dnes bohužel studenty nepřipravují, jedná se o kombinaci znalostí z oblasti IT a řízení procesů firem, s notnou dávkou komunikace k tomu.
  • Nejde o programování, na této pozici budete hledat optimální řešení pro automatizaci a digitalizaci nejrůznějších činností a procesů, za pomoci neprogramátorských (low code/no code) nástrojů.
  • Budete problémy analyzovat, navrhovat vhodné postupy a realizovat aplikace nebo nastavení v systémech Dynamics 365, Power Apps, Power Automate.
  • Pracujeme pro malé i velké úspěšné a inovativní společnosti.
  • Chcete vědět více? Můžete se „nachytřit“ a připravit předem: hledejte “Microsoft akademii pro podnikové aplikace”!

Co od vás očekáváme?

  • IT znalosti na úrovni IT management – nemusíte být nutně developer.
  • Solidní angličtinu – jsme ve spojení s celosvětovou komunitou.
  • Základní znalosti HTML a JavaScript výhodou, příp. zkušenosti s některým makro jazykem.
  • Analytické myšlení, houževnatost a vytrvalost, chuť se stále učit něco nového.
  • Soulad s firemními hodnotami otevřené přátelské komunikace, spolehlivé a aktivní spolupráce.

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr – 40tihodinový týdenní úvazek.
  • Příležitost ke startu kariéry i k odbornému rozvoji.
  • Získání praktických zkušeností od zkušených kolegů.
  • Přátelské, stabilní prostředí a smysluplná činnost pro reálné zákazníky.
  • Přístup k nejnovějším technologiím a systémům – sami tyto technologie využíváme (Microsoft 365, Dynamics, cloud, sociální sítě) – využíváme benefity Gold Microsoft partnerství.
  • Rostoucí platové ohodnocení na základě přínosů pro firmu a zákazníky.
  • Možnost certifikace Microsoft.
  • Pracoviště v centru Hradce Králové s pružnou pracovní dobou.
  • I po covidu možnost částečné home office a prodloužení dovolené na 5 týdnů.
  • Kurz angličtiny v pracovní době.

Vytvořeno:

dne 04.05.2021 v 12:17

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou