Hledá se systémový specialista virtualizace desktopů se znalostí CITRIX - Práce v IT .cz

Hledá se systémový specialista virtualizace desktopů se znalostí CITRIX

Úvod a popis pracovní náplně

  • Do týmu Data Centre Projects hledáme nového kolegu na pozici Systémového specialisty, který se bude zabývat virtualizací koncových stanic (na platformě Citrix), případně dalšími technologiemi z Citrix portfolia.
  • Co vás čeká:
  • Realizace projektů v oblasti virtualizace desktopů (virtuál desktop infrastructure, terminálové servery – vše na technologii Citrix)
  • Zajištění návazné servisní podpory po dokončení realizace
  • Spolupráce při presales aktivity u klíčových klientů (návrhy na upgrady, rozšíření farem, optimalizace apod.)
  • Zajímavá práce pro přední klienty z automotive, bankovnictví apod.

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s technologií Citrix (terminálové farmy/VDI), technologie PVS, MCS apod., případně zkušenost s jinou technologií jako centralizované řešení (Microsoft terminálové servery, VMware Horizon)
  • Ochota a chuť se zabývat a zdokonalit v technologii Citrix
  • Všeobecný přehled v IT oblasti (virtualizace, servery, storage, AD, DNS a pod.)
  • Komunikativní AJ
  • Řidičský průkaz sk. B a praxi v řízení

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek v zaměstnaneckém poměru (pracovní smlouva)
  • Možnost odborného růstu v rámci certifikovaných kurzů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Další zaměstnanecké benefity jako např. stravenková karta, výhodný program SIM karet, odborná školení hrazená firmou
  • Lokalita práce v těsné blízkosti metra C Pankrác nebo můžeme nabídnout jako místo výkonu práce pobočku ve Stráži nad Nisou (Liberec) s občasným dojížděním do Prahy.

Vytvořeno:

dne 12.01.2021 v 5:10

Místo práce:

Praha

Vzdělání:

neuvedeno

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0