Obchodní zástupce PKW - Svitavy - Práce v IT .cz

Obchodní zástupce PKW - Svitavy

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Baví Vás auta? - Hledáme obchoďáka s autodíly! Svitavy- ELIT CZ, spol. s r.o.

Jste nadšenec do aut a motorek, kterého baví komunikace s lidmi a prodej?

ELIT CZ, spol. s r.o.

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o. a společnost Auto Kelly, součást nadnárodní skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici.

PROČ SE STÁT ELIŤÁKEM?

Elit je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy. Staňte se členem našeho ELITního týmu!

Pracovní náplň:

Žádný den není stejný – stejně jako se mění akční nabídka našich produktů, mění se Vaše pracoviště. Naši prodejní poradci nezahřívají židli, ale pracují především v terénu a jsou v neustálém kontaktu s našimi zákazníky.

§ Prezentujete sortiment a služby ELIT ve svěřeném regionu
§ Připravujete cenové nabídky, vedete obchodní jednání.
§ Představujete novinky, informujete o speciálních akcích.
§ Pečujete o stávající portfolio zákazníků, vyhledáváte i nové obchodní příležitosti.
§ Doplňkové činnosti či administrativa na pobočce.

Co od Vás očekáváme?

Hledáme „obchoďáka“, který se zajímá o auta, motorky a náhradní díly na ně. Preferujeme loajálního, pracovitého a spolehlivého člověka, který je schopný pracovat i v týmu.

  • Budou nás zajímat i Vaše předchozí prokazatelné výsledky v prodeji a schopnost rychle se učit – a to i technická data.
  • Aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek, spolehlivost a zodpovědnost.
  • Příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup.
  • Zájem o obor - znalosti o osobních autech a motorkách

Co Vám nabídneme?

  • Komplexní zaškolení nového uchazeče.
  •  Práce pro stabilní společnost v přátelském pracovním prostředí.
  •  Možnost pracovat ve firmě, kterou zákazníci vnímají jako spolehlivého a  vstřícného dodavatele.
  •  Samostatnou a zodpovědnou práci.
  • Pracovní poměr na hlavní pracovní poměr.
  • Možnost kariérního růstu a zvýšení kvalifikace - naši vedoucí zaměstnanci u nás svou kariéru začínali.
  • Mzdové ohodnocení je ve Vašich rukou (fixní mzda+ odměny, příplatky v závislosti na Vašem úspěchu).
  • Garance výplaty vždy a včas.
  • Pitný režim na pracovišti.
  • 20 dní dovolené + osobní bonusové volno navíc.
  • Balíčky benefitů – Multisport karta, možnost výhodného volání, odměna za doporučení nového kolegy/ně, slevy na náhradní díly na Váš vlastní vůz nebo pro Vaši rodinu, slevy na zájezdy u cestovní kanceláře, odměna při narození Vašeho dítěte, odměna za odpracované roky ve společnosti
    Ještě pořád jsme Vás neoslovili?

Samozřejmostí pro Prodejní poradce je i služební vozidlo, které můžete využívat i k soukromým účelům, telefon a notebook.

Teď už stačí jediné – pošlete nám životopis… Nástup možný ihned :-)

Vytvořeno:

dne 12.07.2019 v 0:00

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity