.NET/C# programátor - Práce v IT .cz

.NET/C# programátor

  • Jsme Česká pojišťovna, člen mezinárodní skupiny Generali a největší pojišťovna na českém trhu. Věříme, že vše co děláme, pomáhá jít lidem dál. Proto se snažíme ve všech činnostech skloubit tradici s moderními přístupy.

  • Dbáme na zaměstnávání excelentních odborníků a práci s nimi. V tuto chvíli hledáme nového kolegu na pozici programátor .NET/C# v týmu nových technologií, který nám v tomto úsilí pomůže.

  • Náš nový kolega bude součástí týmu nadšenců pro Microsoft technologie a bude spolupracovat na vývoji tabletových aplikací pro pojištění automobilů, domácností nebo zemědělců. Staráme se také o to, aby běžel náš firemní web nebo celá řada webových aplikací.

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikací na .NET /C#, ASP.NET, WinForm, WPF, WebForms
  • Databázový vývoj na MS SQL 2008, 2012, 2014
  • Práce v menším týmu na několika samostatných aplikacích
  • Zpracování technické dokumentace
  • Komunikace s analytiky, zadavateli, testery
  • Samostatné řešení svěřených úkolů

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technologie NET (FrameWork 3.5, 4.0 a vyšší) / C# (ver. 6.0 )
  • Znalost technologie WCF
  • Zkušenost s tvorbou NET / C# WinForm, WPF aplikací, ASP.NET aplikací
  • Praxe s programovacím jazykem javascpript/ jQuery a CSS styly, dotazovací jazyk na DB (LINQ)
  • Zkušenost s tvorbou .NET Web Services, SoapUI
  • Znalost verzovacího systému GIT (BitBucket)
  • Znalost MS SQL 2008 a vyšší, praxe v T-SQL
  • Zkušenost s .NET Entity Framework
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Výhodou

  • Praxe v tvorbě webových aplikací pomocí ASP.NET MVC
  • Zkušenost s produkty společnosti Telerik (zejména ASP.NET a Kendo UI extensions)
  • Zkušenosti s MS Integration services a MS Reporting services
  • MS SQL optimalizace výkonu
  • Znalost Oracle, TeraData
  • Znalost prostředí a konfigurace IIS web serveru
  • Návrhové vzory

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Zajímavou a kreativní práci v mladém a rozvíjejícím se kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů: odborná školení, stravenky, 25 dní dovolené + dalších 6 dní volna, slevy na produkty našich pojišťoven, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní spoření, Multisport karta, WE FIT program, slevy na produkty a služby partnerských firem (finance, kultura, zdraví, sport, atd.)

  • Pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • Nástup: dohodou

  • Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Vytvořeno:

dne 21.02.2018 v 0:00

Vzdělání:

Bakalářské

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Software - Vývoj a obsluha aplikací