OBCHODNÍK PRO NĚMECKO - Práce v IT .cz

OBCHODNÍK PRO NĚMECKO

Úvod a popis pracovní náplně

  • Vzhledem k rozšiřujícímu se portfoliu zákazníků strojírenské společnosti sídlící v Královéhradeckém kraji hledáme člověka, který se o ně s plným nasazením postará.
  • Náplní práce bude ze 70 - 80% především rozvoj stávajících zákazníků na německy hovořícím trhu, jimiž jsou výrobní, inženýrské společnosti.
  • Co bude Vaším úkolem?
  • udržovat kvalitu poskytovaných služeb
  • rozvíjet potenciál - zákazníkům navrhovat různá nová řešení a možnosti, přinést business
  • Z 20% obnovovat dřívější kontakty nebo hledat nové zákazníky. Budete nabízet řešení na míru s proklientským přístupem a fungující hlavní složkou, tedy výrobou.

Požadujeme

  • K ruce budete mít technickou podporu, přesto jsou nutné zkušenosti z technického obchodu.
  • Čekají Vás obchodní jednání v němčině, zvládnete to?
  • Budete trávit většinu času v Německu, jste flexibilní?
  • Obchodní dovednosti zřejmě není potřeba zmiňovat. Ať máte malé či velké zkušenosti, nejdůležitější je umění zobchodovat.

Nabízíme

  • práci v příjemném prostředí moderní společnosti
  • férového nadřízeného, rozeného obchodníka, který jde svým zaměstnancům příkladem
  • přátelský a individuální přístup
  • atraktivní mzdové ohodnocení ve fixu + bonusy z prodejů
  • služební automobil, k soukromým účelům po zaškolení

Vytvořeno:

dne 01.12.2017 v 5:10

Vzdělání:

neuvedeno

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Obchod a Prodej