Obsluha svařovacího robota Dýšina -kmenový stav od 24 000 Kč/měsíc - Práce v IT .cz

Obsluha svařovacího robota Dýšina -kmenový stav od 24 000 Kč/měsíc

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou svařovaných konstrukcí a komponentů pro stavební stroje a strojírenstvím, hledáme vhodné uchazeče na pozici OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA.
  • Náplň práce:
  • obsluha svařovacího robota
  • zakládání přípravků
  • údržba robota
  • konečná úprava svárů
  • udržování pořádku na pracovišti
  • práce dle výkresové dokumentace
  • kontrola svařovacího procesu
  • kontrola vstupujícího materiálu a hotových výrobků

Požadujeme

  • vyučen v oboru, SŠ (SPŠ)
  • zkušenosti s roboty Cloos, Reis výhodou
  • základy práce na PC
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • praxi ve strojírenství výhodou
  • znalost výrobní a výkresové dokumentace výhodou
  • pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: DÝŠINA
  • zajímavé finanční ohodnocení – od 150 Kč/hod. + zákonné příplatky
  • stravenky 65 Kč (možnost využití stravování v jídelně)
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní přístup, stabilní zaměstnání
  • 2-3 směnný provoz (dle pracoviště)
  • výborná dostupnost (vlak)
  • práci vhodnou pro ABSOLVENTY
  • možnost KARIÉRNÍHO RŮSTU
  • PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU až 2550 Kč/měsíčně
  • od ledna 2018 možnost zajištění i UBYTOVÁNÍ
  • práci na hlavní pracovní poměr – do KMENOVÉHO STAVU
  • možnost chodit do firemní svařovací školy

Vytvořeno:

dne 13.12.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Zařazeno v oborech:

  • Výroba