Kontaktní centrum innogy rozšiřuje své řady – průměr 23.000,-! - Práce v IT .cz

Kontaktní centrum innogy rozšiřuje své řady – průměr 23.000,-!

Úvod a popis pracovní náplně

  • 28 DNÍ PLACENÉHO VOLNA
  • STRAVENKY
  • 27.000,-Kč BENEFITNÍ BALÍČEK

  • Hledáme nové operátory pro naše kontaktní centrum v Ostravě! Jste člověk s energií, výbornými komunikačními dovednosti, citem pro péči a zároveň obchodním duchem? Nepropásněte tuto příležitost a pracujte i Vy pro nadnárodní společnost s dlouhodobou tradicí a jistou budoucností!

  • Jaká je náplň práce operátora u innogy:

  • máme zde k dispozici více týmů, do kterých se můžete připojit (příchozí linka, odchozí linka, písemná komunikace se zákazníky)
  • odbavování příchozích (odchozích) hovorů nebo mailů a chatů a řešení požadavků zákazníka
  • zjišťování potřeb zákazníka a následný prodej produktů a služeb skupiny innogy
  • administrativa spojená s chodem call centra

Požadujeme

  • excelentní vyjadřovací schopnosti
  • příjemné vystupování prodejní dovednosti
  • ochota práce ve směnném provozu od PO-NE mezi 6:00 a 22:00- na příchozí lince
  • PO-NE mezi 6:00-24:00 na mailovém týmu
  • PO-Pá mezi 8:00- 19:00 na odchozí lince
  • Práce VŽDY 5 dnů v týdnu 37,5 hodiny týdně

Nabízíme

  • nejvyšší nástupní mzdu v regionu na této pozici – 16.000-19.000,- Kč fixní složka
  • variabilní část mzdy ve výši 15-40% z fixu (dle typu linky)
  • provize s prodejů a navyšování nástupní mzdy po zapracování (naši operátoři si průměrně vydělají 23.000,- Kč za měsíc)
  • 5 týdnů dovolené + 3 sny na sick days! → více než měsíc placeného volna v roce!!!
  • stravenky ve výši 80 Kč
  • práci na HPP pro nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí a jistou budoucností
  • benefity ve výši 27.000,-Kč za kalendářní rok (sportovní aktivity, jazykové kurzy, pojištění a mnoho dalšího)
  • benefitní balíček START v hodnotě 21.000 Kč (garantován do 31.12.2017)
  • možnost využití kariérních cest ke kariérnímu růstu
  • již proplacené školení od špiček v oboru (2 měsíce)
  • Kontakt:
  • ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
  • KONZULTANT: Bára Libosvarová
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 20.11.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Obchod a Prodej
  • Telekomunikace