Elektromechanik - Práce v IT .cz

Elektromechanik

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme praktika, který má praxi s údržbou strojů a zařízení. Na této pozici bude společně se svými kolegy odpovědný za zajištění údržby a opravy.

  • Pracovní náplň:
  • Zajištění údržby a opravy výrobních linek, výrobních strojů, zařízení
  • Preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení dle plánu
  • Návrhy a realizace technického vylepšení strojů přispívající k vyšší kvalitě či produktivitě
  • Zaškolení zaměstnanců výroby na preventivní údržbu linek
  • Spolupráce s externími společnostmi při opravách zařízení

Požadujeme

  • Požadavky:
  • SŠ – technický směr
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6 a více
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost práce na PC
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s hydraulikou, pneumatikou
  • zodpovědnost a manuální zručnost
  • AJ výhodou

Nabízíme

  • Zázemí významné zahraniční společnosti
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Firemní benefity
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 11.12.2017 v 0:00

Místo práce:

Olomoucký kraj

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

ihned

Platové podmínky:

25000 - 40000

Zařazeno v oborech:

  • Technika a Elektrotechnika