Administrativní pozice -PMC Specialist PLZEŇ - Práce v IT .cz

Administrativní pozice -PMC Specialist PLZEŇ

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou televizních set-top-boxů a bezdrátových Wi-Fi systémů hledáme vhodné uchazeče na pozici PMC Specialist.

  • Popis pozice:
  • komunikace v angličtině na denní bázi (vypracovaní reportů v anglickém jazyce)
  • zodpovědnost za vytváření a zkoordinování výrobního plánu interně i externě
  • zodpovědnost za řízení toku materiálu včetně celkové kontroly, prognóz, nedostatku, přebytku, příchodu atd.
  • zodpovědnost za přípravu materiálového/výrobního/přepravního plánu pro dodavatele a zákazníky
  • zodpovědnost za počítání inventury a analýza zjištěných rozdílů
  • dohled nad operacemi na konci měsíce a jejich kontrola
  • další požadované úkoly v rámci oddělení

Požadujeme

  • znalost práce s PC (hlavně MS excel)
  • vysokoškolský diplom (výhodou)
  • plynulá čeština a angličtina
  • analytické myšlení
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost ERP systému Oracle výhodou

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ - KŘIMICE
  • nástupní mzda od 26.000Kč (výše mzdy dle zkušeností)
  • flexibilní pracovní doba
  • 4 týdny dovolená
  • stravenky po odpracování půl roku
  • po zapracování možnost dalšího bonusu

Vytvořeno:

dne 08.12.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa