Kuchař/ka pro Fresherii Bistro - Práce v IT .cz

Kuchař/ka pro Fresherii Bistro

  • Co vás čeká
  • Hledáme kolegy s opravdovým zájmem o poctivou práci, kde kvalita a práce s čerstvými surovinami je na prvním místě.
  • Práce s čerstvými rybami, masem, zeleninou a ovocem.
  • Vaření z kvalitních a zdravých surovin.
  • Možnost realizovat své vlastní nápady a zkušenosti.

  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Ideální kandidát má zkušenosti s přípravou mas, ryb, těstovin, luštěnin, salátů, sendvičů.

  • Výhodou bude, pokud budete umět
  • Výhodou je znalost rozličných stravovacích směrů jako jsou jídla pro vegetariány, bezlepkáře, milovníky ryb a masových jídel.
  • Oceníme zájem o zdravý životní styl.

  • Co vám můžeme nabídnout
  • Nabízíme velmi dobré platové podmínky, práci v zajímavé a zavedené české společnosti, možnost dalšího pracovního rozvoje, stravu, uniformy, školení.
  • Výborná dostupnost MHD.
  • Práce 5 dní v týdnu na ranní a odpolední směny.

Vytvořeno:

dne 20.11.2017 v 0:00

Místo práce:

Hvězdova 1734/2c

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

ihned

Platové podmínky:

40000

Zařazeno v oborech:

  • Gastronomie, pohostinství a ubytování
  • Potravinářství
  • Služby