Servisní technik - Práce v IT .cz

Servisní technik

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Do svých řad hledáme nového kolegu na pozici Servisní technik.

Pracovní náplň:

  • údržba strojů a zařízení (kompresory a sušičky)
  • servisní práce u zákazníka v tuzemsku i zahraničí (SK)
  • montáž nových technologií

Požadujeme:

  • ukončené SOU se strojním zaměřením, praxe min. 2 roky
  • oprávnění dle vyhlášky 50/78 - podmínkou § 6 nebo vyšší
  • ochota cestovat, zkušenosti s kompresory výhodou

Další informace:

  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou
  • Směnnost: 1 směna
  • Nástup možný: ihned
  • Základní hrubá měsíční mzda: 22.000 - 30.000 Kč (dle praxe)
  • Požadovaný stupeň vzdělání: střední odborné s výučním listem i maturitou

Zaměstnanecké výhody:

  • příspěvek na stravování

  • V případě Vašeho zájmu, prosím zavolejte, napište.

Vytvořeno:

dne 15.11.2017 v 0:00

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

ihned

Platové podmínky:

25.000 - 27.000 Kč

Zařazeno v oborech:

  • Řemeslné práce
  • Technika a Elektrotechnika
  • Ostatní