Staň se operátorem výroby - až 29 200 Kč a s dopravou zdarma! - Práce v IT .cz

Staň se operátorem výroby - až 29 200 Kč a s dopravou zdarma!

Staň se operátorem výroby - až 29 200 Kč a s dopravou zdarma!

Úvod a popis pracovní náplně

  • Dostanete se k potravinářským strojům, které budete obsluhovat a nebude to žádný stereotyp. Budete mít na starosti míchání surovin a aromat, obalování a potisk cukrovinek či pomocí PC kontrolovat výrobu nebo zkuste pozici seřizovače balících strojů!

Požadujeme

  • Jediné co od Vás budeme požadovat, bude docházka 14 dní v měsíci na 12 hodinový směnný provoz. Zkušenost práce ve výrobě či práce jako operátor výroby podmínkou!

Nabízíme

  • Za vaši dobře odvedenou práci Vás odměníme částkou 29 200 Kč a to není vše! Máme pro Vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete.Máme pro vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Do práce Vás rádi odvezeme z Vlašimi, Týnce n. Sázavou, Votic nebo Sedlčan. Můžete se těšit na masáže, pedikůru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování ( výběr z několika jídel a další různé zajímavosti!)
  • Chcete se tedy podílet? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu jakub.pycha@manpower.cz, nebo volejte na číslo 226 254 954.

Vytvořeno:

dne 26.09.2017 v 5:10

Místo práce:

Středočeský kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

29

Odpovědět na inzerát