Hledáme nové kolegy do výrobní společnosti v Kadani s nástupem IHNED! - Práce v IT .cz

Hledáme nové kolegy do výrobní společnosti v Kadani s nástupem IHNED!

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Láká Vás lehká manuální práce v malé, téměř rodinné společnosti, která se zabývá výrobou stínící techniky?

  • Nabízíme svozový autobus z Jirkova, Chomutova, Kadaně, Klášterce nad Ohří a Mostu + jejich blízkého okolí!

  • Chtěli byste pracovat ve dvousměnném provozu BEZ NOČNÍCH? Pak hledáme právě Vás!

  • Náplň práce:
  • Jednoduchá manuální práce ve výrobě stínící techniky
  • Obsluha strojů
  • Balení a kompletace výrobků

Požadujeme

  • Dokončené alespoň SOU vzdělání, nebo praxi ve výrobě
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Atraktivní mzdové ohodnocení, práce na HPP
  • Stabilní zázemí menší výrobní společnosti v Kadani
  • Dotovanou svozovou dopravu z Jirkova, Chomutova, Kadaně, Klášterce nad Ohří, Mostu a jejich blízkého okolí
  • Stravenku v hodnotě 80Kč za každý odpracovaný den
  • Bonusy za flexibilitu, kvalitu, docházku
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Bonus za odpracování zkušební doby
  • Práce pouze na ranní a odpolední směny, BEZ NOČNÍCH!!!
  • Převod do kmenového stavu
  • 5 týdnů dovolené

Vytvořeno:

dne 18.07.2017 v 0:00

Místo práce:

Kadaň Kadaň 43201

Vzdělání:

neuvedeno

Zařazeno v oborech:

  • Výroba