Technik laboratoře - vhodné pro absolventy

Úvod a popis pracovní náplně

  • Jsi absolvent/ka chemického oboru a hledáš skvělou profesní příležitost?
  • Rád/a by ses uplatnil/a v mezinárodní společnosti a působil/a v oblasti automotive?
  • Pro rozvíjející se výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta/ku s pozitivním a aktivním přístupem, který rozšíří stabilní tým techniků laboratoře.

  • Co Vás čeká:
  • Provádět potřebné testy a zkoušky
  • Spolupracovat při zpracování reportů
  • Spolupracovat při kalibraci a údržbě zařízení
  • Řízení vzorků
  • Optimalizovat postupy testování, prostředky atd.
  • Účast v projektech trvalého zlepšování (životní prostředí, výroba, inovace, zlepšovací metody).
  • Dodržovat bezpečnost práce, jakož i bezpečnost jiných osob, jež jsou jeho činností dotčeny, plnit stanovené preventivní normy a opatření.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání (chemický obor) s praxí v oboru, příp. vysokoškolské vzdělání chemického zaměření
  • znalost AJ výhodou (popřípadě i jiného cizího jazyka)
  • Znalost MS Office
  • Komunikativnost a schopnost práce v týmu
  • Zájem o osobní rozvoj a ochota dále se vzdělávat
  • Zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv
  • Plnohodnotné zaškolení
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem uchazeče
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned
  • Pozice je vhodná pro absolventy
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 29.06.2017 v 0:00

Místo práce:

Olomoucký kraj

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

ihned

Platové podmínky:

20000 - 26000

Zařazeno v oborech:

  • Chemický průmysl