PŘÍPRAVÁŘ - práce pro Vás, možnost ubytování a dalších bonusů

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro významnou společnost s mezinárodní působností a sídlem v Plzni, hledáme vhodné kandidáty na pozici PŘÍPRAVÁŘ!! Pozice je vhodná pro aktivní, samostatné a zodpovědné uchazeče.

  • V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.

Náplň práce:

  • příprava komponentů k jednotlivým zakázkám
  • sledování toku zakázky ve výrobě
  • zodpovědnost za včasné dodání komponentů
  • práce na PC
  • obsluha paletového vozíku

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP
  • nástupní bonus 1000,-Kč
  • mzda 90,-Kč/hod
  • bonus 10-20,-Kč/hod
  • dovolená 20 dnů
  • svoz z centra Plzně zdarma
  • příplatky dle ZP
  • noční směna 25%
  • možnost zajištění ubytování

Požadujeme:

  • znalost práce na PC
  • logické myšlení
  • zodpovědnost
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenost se skladováním velkou výhodou
  • dobrá fyzická kondice, dobrý zrak, pečlivost, samostatnost

Vytvořeno:

dne 17.07.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Zařazeno v oborech:

  • Výroba