Směnový mistr - Práce v IT .cz

Směnový mistr

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Máte zkušenost s vedením a plánováním lidí ve výrobní společnosti? Umíte je motivovat a svou práci si dobře zorganizovat? Nevadí Vám směnný provoz?
  • Do týmu směnových mistrů hledáme nového kolegu/kolegyni.

  • Co vás čeká
  • odpovědnost za organizaci a řízení chodu směny
  • rozdělení pracovníků dle výrobního plánu na výrobní směně, odpovědnost za dodržování pracovních postupů a předpisů BOZP
  • dodržování výrobního plánu a normovaného výkonu, dodržování pracovních layoutů a pořádků na pracovišti
  • odpovědnost za plnění zadaných výrobních úkolů, hodnocení pracovníků dle dosahovaných výsledků

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti
  • organizační a komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat pod stresem
  • vysokou míru zodpovědnosti
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • balíček firemních benefitů
  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí v příjemném pracovním prostředí
  • možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech
  • možnost účastnit se jazykových kurzů AJ i NJ
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 10.07.2017 v 0:00

Místo práce:

Olomoucký kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Zařazeno v oborech:

  • Výroba
  • Auto-moto