Marketingový/á specialista/ka - junior - Práce v IT .cz

Marketingový/á specialista/ka - junior

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Jste energičtí, spolehliví a jsou pro Vás nové možnosti výzvou?

  • Do našeho rozrůstajícího se marketingově-obchodního týmu hledáme kandidáta/ku na pozici Marketingový/á specialista/ka - junior.

  • Náplň práce:
  • sortiment - práce na zadaných projektech (průzkum trhu, výběr nových výrobků a dodavatelů, spolupráce na finálním zařazení)
  • komunikace s dodavateli
  • aktivní vyhledávání nových možností prodeje (nových výrobků) a rozvoje společnosti
  • spolupráce na přípravě produktových prezentací pro obchodní zástupce
  • podpora marketingového oddělení
  • spolupráce na přípravě marketingových materiálů (letáky, katalogy apod.)
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti – PR, logistika, finance, prodej
  • administrativa, reporting, analýzy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • praxe v oblasti nákupu, prodeje, marketingu výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost práce na PC - (excel, powerpoint, orientace v internetovém prostředí, aj.)
  • AJ - komunikativně
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • organizační schopnosti
  • pracovitost, pečlivost, zodpovědnost, kreativita, samostatnost, analytické dovednosti
  • schopnost flexibilního přizpůsobování se dle měnících se priorit
  • disciplinovanost - dodržování termínů
  • velmi dobré verbální a písemné komunikační dovednosti

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružná pracovní doba
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • možnost vzdělávání
  • pozice je vhodná pro absolventy

Vytvořeno:

dne 07.07.2017 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

možný ihned

Zařazeno v oborech:

  • Marketing
  • Obchod a Prodej