Kalkulant/ka pro vytváření cenových nabídek - Práce v IT .cz

Kalkulant/ka pro vytváření cenových nabídek

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro posílení týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici kalkulant/ka pro vytváření cenových nabídek v technickém oddělení:
  • Náplň práce:
  • tvorba cenových kalkulací na základě poptávek zákazníků
  • komunikace s obchodními partnery
  • administrativní výpomoc v technickém oddělení

Požadujeme

  • vzdělání min. ÚSO s maturitou strojírenského nebo technického směru
  • aktivní znalost programu MS Office (výhodou znalost programů Výroba Online, Pohoda,)
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost při plnění zadaných úkolů, flexibilitu, organizační schopnosti
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • více informací o naší společnosti na webových stránkách nebo telefonu
  • V případě zájmu zasílejte své životopisy na uvedenou emailovou adresu

Vytvořeno:

dne 27.06.2017 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Ekonomika a podnikové finance