Nejvyšší čas nastartovat kariéru-Finance-Účetnictví/junior - Práce v IT .cz

Nejvyšší čas nastartovat kariéru-Finance-Účetnictví/junior

Nejvyšší čas nastartovat kariéru-Finance-Účetnictví/junior

Úvod a popis pracovní náplně

  • Na starost budeš mít především faktury - budeš kontrolovat jejich správnost a úplnost, zadávat do systému a popř. řešit i jejich nedostatky (komunikace s dodavateli). Zároveň můžeš působit v oddělení nákupu, kde budeš posuzovat nákupní požadavky a kontrolovat objednávky. 

Požadujeme

  • Vyžadujeme výbornou znalost angličtiny (firemním jazykem je aj). Super bude, pokud máš i vzdělání nebo znalosti v oblasti ekonomiky, účetnictví, financí či příslušném oboru. Zkušenosti nejsou podmínkou, ale pokud bude vidět, že ses o tyto oblasti již dříve zajímal/a - přinese to jisté výhody ve výběrovém řízení. 

Nabízíme

  • U nás tratit rozhodně nebudeš :) jde o americkou firmu, takže i mzdy jsou odpovídající + ti dáme bonusy, které tě více než potěší. Klasicky mezi nimi budou stravenky, týden dovolené navíc, kafetérie, občerstvení na pracovišti, odpočinkové místnosti, home office, flexibilní pracovní doba a navíc tě finančně podpoříme při tvém dalším vzdělávání a rozvoji - ať už se týká čehokoliv - jazyků či například šití :) 
  • Tak neváhej a pošli svůj životopis - taková příležitost se neopakuje každý den :)

Vytvořeno:

dne 20.04.2017 v 5:10

Místo práce:

Hlavní město Praha

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Ekonomika a podnikové finance

Odpovědět na inzerát