Elektro inženýr/technik - vývoj

Úvod a popis pracovní náplně

  • Vaším úkolem bude:
  • vyvíjet jejich komponentu pro výkonovou elektroniku
  • zavádět komponenty do výroby
  • spolupracovat na projektech s kolegy z laboratoře i technologie
  • měřit a kontrolovat vzorky pro zákazníky

Požadujeme

  • Koho hledáme?
  • osobu se SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnice - spíše silnoproudá
  • hovořícího člověka anglicky nebo německy
  • s ŘP sk.B, nemít problém se služebními cestami
  • uvítáme osobu s praxí a třeba i s platnou vyhláškou č.50

Nabízíme

  • budete se rozvíjet ve Vašem oboru
  • nastavíte si pracovní dobu dle potřeb
  • občas se podíváte do zahraničí
  • své jazykové dovednosti budete rozšiřovat nejen v kontaktu s lidmi, ale i na jazykových kurzech
  • obdržíte možnost 5 týdnů dovolené, příspěvek na pojištění, stravenky a také mobilní služební telefon

Vytvořeno:

dne 08.04.2017 v 5:10

Vzdělání:

neuvedeno

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Výroba