Operátor CNC stroje, od 24.000 Kč

  • Pro našeho významného klienta, menší společnost zabývající se výrobou drobných komponentů ze slitin hliníku, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR CNC STROJE.

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • nástupní mzda 24.000 Kč + zákonné příplatky + příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod. + bonus za výkon
  • místo výkonu práce: DOBŘANY
  • malá společnost (na směně cca 20 pracovníků)
  • stravenky 90 Kč
  • možnost objednání jídla, potravinový automat
  • 3 směnný provoz
  • 25 dní dovolená
  • 13. plat
  • nástup do kmenového stavu

Náplň práce:

  • obsluha CNC obráběcích strojů
  • dohled na správné zacházení s výrobním zařízením a nářadím, údržba strojů dle plánu údržby
  • zakládání a odebírání obrobků
  • provádění korekcí výrobního procesu
  • výroba dílů dle předané výkresové dokumentace
  • kontrola vyrobených dílů dle výkresové dokumentace
  • výměna nástrojů v obráběcích strojích před jejich otupením
  • odpovědnost za kvalitu odevzdaných výrobků

Požadujeme:

  • zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů (převážně soustruh)
  • čtení technických výkresů
  • znalost měření ve strojírenské výrobě
  • zkušenost s měřidly
  • nabídka vhodná i pro absolventy
  • zodpovědný přístup, zručnost, spolehlivost

Kontakt:

  • Petra Klímová(602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 12.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

Vzdělání:

neuvedeno

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba