Brusič/leštič, Domažlice, 85 Kč/hod.

  • Pro našeho významného klienta, společnost zabývající sedodáváním a prodejem vybavení pro gastronomii, hoteliérství, aerolinie a nemocnice, hledáme vhodné kandidáty na pozici BRUSIČ/LEŠTIČ – STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK

Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: DOMAŽLICE
  • práce na HPP
  • nástupní mzda 85 Kč/hod. (po 3 měsících možno až 110Kč dle výkonu a hodnocení mistra) + bonusy až do výše 8tis. Kč
  • dvousměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22), do budoucna plánovaný i 3směnny provoz
  • dotované stravné
  • 4 týdny dovolené

Náplň práce:

  • montáž gastro výrobků, kompletace a montáž komponentů
  • obsluha kovoobráběcích a kovotvářecích strojů
  • spolupráce při montáží strojů a zařízení
  • broušení a leštění kovových součástí, dílů

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost, trpělivost, zručnost
  • dobrý zdravotní stav

Kontakt:

  • Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com)

Vytvořeno:

dne 12.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

Vzdělání:

neuvedeno

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba