Noční práce ve výrobě - Brno

  • Noční práce ve výrobě - Brno

  • Pro našeho klienta hledáme nové pracovníky pouze na noční provoz.

Nabízíme:

  • pouze noční směny (22-6)- jednoduchá manuální práce ve výrobě- místo výkonu práce Brno Slatina (CTPark) - výborná dopravní dostupnost!- nástupní mzda 13 770 Kč+ produktivity bonus 1 000 Kč + až 700 osobní ohodnocení, kvartálně 3000 Kč docházkový bonus! , zákonné příplatky- + 40 Kč za každou směnu!- dotované závodní stravování (snídaně)- zákonné příplatky

Náplň práce:

  • manuální práce u výrobní linky (kompletace, balení, etiketování)- obsluha strojů (po zaučení)- kontrola kvality- práce dle pokynů nadřízeného a potřeb výroby

Požadujeme:

  • manuální zručnost- ochota pracovat dlouhodobě pouze na nočních směnách- během srpna- aktivní přístup k zaškolení

Kontakt:

  • V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis.Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement

Vytvořeno:

dne 29.07.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

Vzdělání:

neuvedeno

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba