IT specialista (m/ž) | až 65 000 Kč | 5 týdnů dovolené

Máte pozitivní vztah k IT procesům a technologiím? Vyznáte se v oblasti softwarové instalace a updatů? Pak hledáme právě Vás.

Pro našeho významného klienta hledáme novou posilu na pozici IT specialista (m/ž).

Co Vám nabízíme:

  • Základní mzda ve výši až 55 000 Kč
  • Po zkušební době měsíční odměny ve výši 15-18 % ze základní mzdy
  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 9:00-14:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování - výběr z 5 variant za krásných 35-45 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění 7 200 Kč (ročně)
  • Flexi Pass pro volnočasové aktivity ve výši až 12 000 Kč (ročně)
  • Finanční odměny při pracovních a životních výročích
  • Bezplatné firemní jazykové kurzy
  • Odměna za doporučení nového kolegy 20 000 Kč
  • Firemní rekreační zařízení v Harrachově a ve Špindlerově Mlýně
  • Další letní a zimní akce

Pracovní náplň:

  • Správa interních sítí, serverů a klientů
  • Administrace systému, virtualizace, bezpečnost
  • Optimalizace a další rozvoj systémového a správcovského softwaru
  • Podpora 1. úrovně pro aplikace MS Office a provozní aplikace
  • Dokumentace změn softwaru a struktury IT

Požadujeme:

  • SŠ zaměřené na IT
  • Zkušenosti se správou sítí/systémů
  • Znalosti v oblasti softwarové instalace a updatů
  • Znalosti v oblasti aplikací, podnikových systémů, zejména SAP moduly MM, PP, Logistika, CS a SD jsou výhodou
  • Znalosti vytváření skriptovacích programů v systémové administraci
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • ŘP sk. B – cestování ke klientům v rámci ČR

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vytvořeno:

day 27.01.2023 at 0:00

Místo práce:

Mělník 27601

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.