React developer pro Qest - Práce v IT .cz

React developer pro Qest

React developer pro QestOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Hledáme seniorního React developera, který doplní náš profesionální tým v Qestu. Vyzkoušíš si pracovat pro významné české společnosti i inovativní start-upy, takže budeš mít příležitost podílet se na důležitých projektech a využívat k tomu špičkovou technologie. Bonusem je skvělý plat, fajnový kolektiv a moderní pražské kanceláře v Karlíně. 

Co bude náplní tvé práce?

Jako React developer budeš s naším týmem pracovat na budování moderního cloudového řešení, na vývoji mobilních aplikacích, vylepšování e-commerce řešení a řadě dalších projektů – to vše agilně. A protože máme práce víc než dost, potřebujeme, abys uměl nad zadáním přemýšlet do hloubky a nezalekl se i náročnějších úkolů. Denním chlebem pro tebe bude práce s technologiemi, jako jsou:

  • Funkcionální programování,
  • REST API, GraphQL,
  • React (16+), Typescript, Redux (Redux-saga)/Apollo, Styled components, React-testing-library.

Vzájemná chemie je důležitá

Seniorní dovednosti ale nejsou to jediné, co hledáme. Důležitá je pro nás spolehlivost, nadšení pro technologie a týmový duch. A abychom nezapomněli – hledáme taky někoho, kdo se rád baví a podnikne s námi akce i mimo pracovní dobu. Zkrátka sympatického parťáka, který skvěle doplní náš kolektiv. 

Těšit se můžeš na:

  • přístup k nejmodernějším technologiím,
  • občerstvení na pracovišti a kávu od Nordbeans,
  • MultiSport kartu,
  • možnost lekcí angličtiny,
  • týmové akce (společné snídaně, teambuldingy, posezení v baru..).

Máš zájem? Chop se své šance

Jediné, co musíš udělat, je vyplnit kontaktní formulář. My se na tebe mrkneme a když se nám budeš líbit, pozveme si tě na pohovor. Tam si pokecáš s Lindou z HR a technickou část probereš s našimi vývojáři. A když to všechno klapne, vezmeme si tě do party. Chceš s námi pracovat? Ozvi se nám. 


Vytvořeno:

day 17.02.2021 at 12:44

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek